URM
Порти Новини

Портопункт «Бугаз» у Білгород-Дністровському порту відновив роботу

Розташований у Затоці Одеської області портопункт «Бугаз» Білгород-Дністровського морського порту через роки бездіяльності відновив роботу.

Вантажовласникам доступні два склади – критий рамповий площею 1,9 тис. квадратних метрів та відкритий з бетонним покриттям площею 3,6 тис. квадратних метрів.

Також у портопункті працюють два портальні крани «Ганц», буксири «Завірюха» та «РБТ-17», а також 4 вилкові навантажувачі Toyota. Крім того, у портопункті є автокран Kato вантажопідйомністю 40 тонн і перевантажувач Sennebogen вантажопідйомністю 6 тонн.

Передувало цьому те, що у жовтні портопункт «Бугаз» повернувся у державну власність та розпочав підготовку до відновлення перевалки вантажів.

У червні 2021 року Господарський суд Одеської області своїм рішенням зобов’язав ПП «СК Сенат» повернути майно портопункту «Бугаз» Білгород-Дністровському порту, а регіональне відділення ФДМУ — розірвати договір оренди.

Нагадаємо, раніше адміністрація Ізмаїльського морського порту відмовилася підтримати ініціативу Одеської ОДА щодо будівництва залізничної колії між портами Ізмаїл та Рені.

читайте також

Завантаження....