URM
Події Міжнародні Новини

Польська Pesa представила проєкт високошвидкісного поїзда

Pesa Bydgoszcz хоче розширити свою пропозицію високошвидкісними поїздами до 250+ км/год. Пише видання nakolei. Цього разу Pesa показала концепт потягів під умовною назвою «Преміум».
Повідомляється, що в межах проєкту CPK у Польщі має бути побудована мережа високошвидкісного залізничного сполучення. Окрім будівництва інфраструктури, знадобиться новий рухомий склад, тобто швидкісні поїзди, які розганятимуться не менше ніж до 250 км/год. Pesa Bydgoszcz вбачає у цьому проєкті шанс створити польський поїзд HSR.

Ще у 2019 році під час ярмарку Trako у Гданську  тодішній президент Pesa Кшиштоф Седзіковські заявив, що Bydgoszcz може побудувати власний швидкісний поїзд, але для цього потрібен час.

Якщо ми хочемо самі побудувати швидкісний транспортний засіб, наприклад, для CPK, нам знадобиться час, якщо ми повинні доставити такий автомобіль швидко, нам потрібно буде співпрацювати з партнером, який має більше досвіду. Тому ми не виключаємо варіанту створення консорціуму в цьому питанні.

Кшиштоф Седзіковскі колишній президент Pesa

У червні 2021 року Кшиштоф Здзярскі, президент Pesa Bydgoszcz, оголосив під час Конгресу з розвитку транспорту, що випробування систем ходу тривають на швидкостях понад 300 км/год.

У квітні 2022 року президент Здзярскі оголосив, що незабаром буде побудований перший набір візків зі швидкістю 300 км/год, які зможуть пройти фізичні випробування. Наразі система пройшла серію моделювання подій.

У вересні, на виставці InnoTrans у Берліні Pesa Bydgoszcz показала перші візуалізації свого блоку HSR. Як зазначає Мацей Гжешковяк, директор зі стратегічних проєктів і комунікацій Pesa, представлені візуалізації є тим напрямком, яким керується команда працівників Bydgoszcz, створюючи остаточний дизайн поїзда.

читайте також

Завантаження....