URM
Пасажирські перевезення Міжнародні Новини

Польща змінює правила видачі безоплатних квитків для українців

З 1 червня змінюються правила видачі безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці. З першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з та до наступних міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

Зазначається, що інші правила безоплатного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними: скористатись можливістю безкоштовного проїзду в поїздах 2-го класу TLK та IC можуть українці, які перетнули кордон з 24 лютого, та належать до таких груп:
— діти до 18 років;
— жінки;
— чоловіки старше 60 років;
— чоловіки від 18 до 60 років з інвалідністю.

Посадка в поїзди здійснюється за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видаються за умови надання закордонного паспорта громадянина України або проїзного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі або Повідомлення про присвоєння номеру PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.

Громадянам з інвалідністю також треба надати документи, що підтверджують їхню інвалідність (українські — також підходять).

Нагадаємо, Укрзалізниця скоротила тривалість рейсу з Варшави та змінила графік відправлення з Хелма для більш зручної пересадки.

читайте також

Завантаження....