URM
Міжнародні Новини Пасажирські перевезення

Польща вводить нові правила безоплатного проїзду залізницею

Польська залізниця змінює правила видачі безкоштовних квитків українцям. Про це повідомляє Polskieradio.
Повідомляється, що до кінця березня такі квитки можуть отримати всі особи з українським паспортом. З 1 квітня жінки, діти, інваліди та українські пенсіонери подорожуватимуть безкоштовно.

За словами віце-президента PKP Intercity Томаша Ґонтажа, щоб отримати безкоштовні квитки, необхідно буде підтвердити свій приїзд до Польщі після 24 лютого.

Для цього треба пред’явити свій паспорт з підтвердженням перетину українсько-польського кордону 24 лютого або пізніше. Також можна буде пред’явити інший документ, що посвідчує особу – водійське посвідчення, студентський квиток чи посвідчення особи разом із довідкою про надання польського номера PESEL, яка видається біженцям з України.

віцепрезидент PKP Intercity Томаш Ґонтаж

За повідомленням віцеміністра інфраструктури Анджея Біттеля, кількість українських біженців, які перетинають кордон Польщі, систематично зменшується. Відповідно зменшується кількість спецпоїздів. Проте весь час потяги, які курсують регулярно, посилені додатковими вагонами. Наразі близько 1500 поїздів отримали додаткові вагони.

Видання уточнює, що нові правила надання безкоштовних квитків на потяги діятимуть упродовж чотирьох тижнів.

читайте також

Завантаження....