URM
Вантажні перевезення Міжнародні Новини

Польща побудує новий логістичний центр на кордоні з Білоруссю

Польща планує організувати новий логістичний центр у Малашевічах, поблизу кордону з Білоруссю.

Завдяки йому пропускна спроможність на цій ділянці шовкового шляху збільшиться в чотири рази. Проєкт був затверджений Люблінським воєводством, регіоном і переданий компанії Cargotor, яка управляє інфраструктурою при PKP.

Будівництво логістичного центру відбуватиметься у трьох містах, а саме: Заліссі, Тересполі та Піщаці. Він включатиме існуючі об’єкти, а також 20 нових станцій.

Польща побудує новий логістичний центр на кордоні з БілоруссюЛогістичний центр буде з’єднаний з польською національною залізничною мережею за допомогою залізничної лінії Варшава Заходня-Тересполь, що з’єднає Західний вокзал Варшави та Тресполь.

Крім того, нова інфраструктура зможе експлуатувати потяги завдовжки 1050 метрів (найдовший поїзд, який зараз може працювати, становить 750 метрів), а максимальне навантаження буде збільшено з 22,5 тонни до 25 тонн.

Будівництво розпочнеться у 2022 році й, як очікується, триватиме від п’яти до шести років.

Нагадаємо, раніше оператор інфраструктури залізниць Польщі PKP Polskie Linie Kolejowe (PKP PLK) замовив ТЕО будівництва нового залізничного моста здвоєної (1520 і 1435 мм) колії через Буг і модернізацію станції Тереспіль.

читайте також

Завантаження....