URM
Події Новини

Польща й Україна створюють спільне підприємство для активізації залізничних перевезень

Україна та Польща домовилися про покращення логістичних можливостей на кордоні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України. Відповідні переговори міністра інфраструктури України Олександра Кубракова та міністра інфраструктури та розвитку Польщі Анджея Адамчика відбулися на українсько-польському кордоні.

В умовах блокади українських портів Польща стала стратегічно важливим партнером України в питанні експорту української агропромислової продукції та перевезення необхідної військової та гуманітарної допомоги з-за кордону. Саме тому нам вкрай важливо позбутися зайвої бюрократії та інфраструктурних перепон, які знижують швидкість та якість логістики.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков

Міністр повідомляє, що сторони вже домовилися про створення спільного підприємства для активізації залізничних перевезень. Нині досягли значного прогресу в лібералізації автомобільних перевезень, та продовжується робота з посилення транспортної ізоляції росії та білорусі.

У зустрічі двох міністрів також брали участь представники української та польської залізниць, а також Посол України в Польщі Андрій Дещиця

Нагадаємо, що Україна та Польща напередодні домовилися про збільшення об’ємів постачання пального для подолання української енергетичної кризи.

читайте також

Завантаження....