URM
Міжнародні Інфраструктура Новини

Польща готує модернізацію трьох станцій на лінії Rail Baltica

Польський оператор інфраструктури PKP Polskie Linie Kolejowe і будівельна компанія Budimex (Польща) підписали контракт на проєктування й реконструкцію трьох станцій в районі міста Елк.

Населений пункт знаходяться на трасі майбутньої високошвидкісної магістралі Rail Baltica.

Проєкт вартістю 587 млн ​​польських злотих (128 млн євро) співфінансується в межах європейської програми Connecting Europe Facility. Роботи планується почати в найближчі 3 місяці й завершити до кінця 2023 р.

За умовами контракту буде реконструйовано дві станції — Елк і Елк-Товарови, а також зупинний пункт Елк-Шиба-Всхуд.

Цей інвестиційний пакет входить у перший етап робіт, передбачених на ділянці Білосток — Елк і прив’язаних до проєкту Rail Baltica. Він важливий для розвитку пасажирських і вантажних перевезень у Польщі й зв’язків між країнами Східної Європи.

На станції Елк передбачено збільшити висоту й ширину всіх трьох платформ, щоб спростити доступ пасажирам з обмеженою мобільністю, забезпечити платформи нековзним покриттям, установити навіси й лавки, нові пристрої інформування пасажирів, зокрема для людей з ослабленим зором.

Довідково. Rail Baltica – проєкт будівництва колії, що поєднає Таллінн з Берліном через усі столиці балтійського регіону.

Нагадаємо, Естонія побудує три мости в межах проєкту Rail Baltica.

читайте також

Завантаження....