URM
Інфраструктура Новини Порти

Почалась електрифікація другої колії до порту Південний

Почали електрифікувати другу колію ділянки Чорноморськ — Берегова.  Роботи на 6,5 км мають завершити до кінця поточного року.

На цій ділянці здійснюються перевезення для 3-х з 5-ти найбільших стивідорних компаній країни — ДП МТП «Південний», ТОВ «Трансінвестсервіс» та АТ «Одеський Припортовий Завод».

У МІУ порахували, що обсяги вантажопотоків на ДП МТП «Південний» та ТОВ «ТІС» до 2023 року складуть щонайменше 135 млн тонн. Востаннє пропускну спроможність тут підвищували 6 років тому.

Зараз розрахункова пропускна спроможність ділянки Чорноморська — Берегова — 55 пар поїздів на добу, а після оновлення вона збільшиться до 60.

Надалі МІУ планує добудувати другу колію на ділянці «пост 30 км» — станція Берегова/станція Хімічна. Тоді  пропускна спроможність ділянки Чорноморська — Берегова — Хімічна складе вже 150 пар поїздів на добу.

Нагадаємо, раніше в Житомирській ОДА заявили, що електрифікація ділянки залізниці від Житомира до Новограда-Волинського триватиме як мінімум 2 роки, а загальна вартість проєкту складе 1,5 млрд гривень.

читайте також

Завантаження....