URM
Міжнародні Новини

PKP Cargo завершила третій квартал зі збитком 2,43 млн доларів 

У третьому кварталі 2021 року польський вантажний оператор PKP Cargo отримав понад 240 млн доларів (+8,9 %) доходів від контрактів із замовниками, але збиток від операційної діяльності склав 2,43 млн доларів.

EBITDA склала 39,8 млн доларів. Зазначається, що на результати значно вплинули, серед іншого, збільшення попиту споживачів на вугілля та щебінь.

На рівень надходжень у третьому кварталі 2021 року також вплинуло поступове покращення економічної ситуації в Польщі та на міжнародних ринках. З іншого боку, одночасне падіння ставок на вантажні перевезення було несприятливим для оператора.

У третьому кварталі 2021 року PKP Cargo перевезла 26,4 млн тонн вантажів, а вантажообіг склав 6,5 млрд т/км. На інтермодальні перевезення припадає 18 %.

Нагадаємо, 5 листопада польський вантажний оператор PKP Cargo оголосив про початок приймання документів на посади керівництва компанії, адже 20 жовтня наглядова рада PKP Cargo звільнила від виконання своїх функцій чотирьох членів правління компанії, включно з президентом правління.

читайте також

Завантаження....