URM
Вантажні перевезення Новини

PKP Cargo зацікавлена в інтермодальному коридорі Одеса-Гданськ

Представники польського вантажного перевізника PKP Cargo побували на Одеському портовому форумі, де розповіли про свої інтереси.

Так, польська сторона наголосила, що покладає великі надії на створення інтермодального коридору Балтійське море — Чорне море. Причиною цього є збільшення обсягів обробки на Одеському порту.

Польща планує використовувати термінал у Медиці для перевантаження контейнерів. Саме посилення контейнерного сполучення з Україною вбачають пріоритетом у Польщі.

Також в PKP Cargo заявили, що товарообіг між Польщею та Україною того року становив майже 7,5 млрд доларів, що робить Україну важливим гравцем на ринку вантажних перевезень. І це не враховуючи Туреччину, яка також може використовувати транзитний потенціал нашої країни.

Крім цього, польська делегація на форумі провела зустрічі з представниками Грузії та Азербайджану, які транзитом через Україну хочуть возити вантажі до ЄС.

Нагадаємо, 28 травня у АМПУ заявили про запуск мультимодального маршруту між портом Карасу (Туреччина) і польським Славкув через Чорноморськ. З Чорноморська була відправлена ​​тестова партія у 25 контейнерів. Весь маршрут між Карасу і Славкув займає 4 доби, а вартість відправки контейнера становить 1,5 тис. євро.

читайте також

Завантаження....