URM
Міжнародні Новини

PKP Cargo придбає 5 електровозів

10 лютого наглядова рада PKP Cargo схвалила придбання компанією п’яти нових багатосистемних електровозів  з наданням послуг з технічного обслуговування.

Йдеться про електровози Siemens. Вартість контракту становить не більше 139 мільйонів 125 тисяч злотих. Локомотиви мають поставити у першому кварталі 2023 року.Закупівлю співфінансує ЄС.

Це близько 6 млн євро за односекційний локомотив потужністю 6400 кВт з 8 річним періодом повного обслуговування, що входить у вартість контракту.

Машини будуть використовуватися для перевезень Польщі, Німеччині, Австрії, Чехії, Словаччині та Угорщині. При цьому виробник також забезпечить повне технічне обслуговування локомотивів на 8 років після чого виконає плановий ремонт.

Раніше польський оператор пасажирських перевезень PKP Intercity оголосив про збільшення фінансування інвестиційної програми до 2030 року з 19 млрд злотих (4,2 млрд євро) до 27 млрд злотих (5,95 млрд євро).

Нагадаємо, за даними Центру досліджень залізничного транспорту, відповідно до рамкової угоди підписаної між урядами Франції та України, ціна на один локомотив Prima M4 потужністю 5500 кВт становитиме 5 млн євро, а на двосекційний Prima T8 потужністю 8800 кВт становитиме 10 млн євро, про включення до вартості контракту між Україною та Францією обслуговування наразі не йдеться.edited 13:08

читайте також

Завантаження....