URM
Події Вантажні перевезення Новини

Північна Корея не визнає, що передає залізницею ракети росії

Північна Корея сьогодні, 29 січня, укотре заперечила надання росії зброї після того, як США оприлюднили докази того, що Пхеньян постачав ракети та снаряди російській приватній військовій компанії «Вагнера». Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на відповідне повідомлення Центрального телеграфного агентства Кореї.

Напередодні Білий дім надав фотографії американської розвідки, на яких російські залізничні вагони в’їжджають до Північної Кореї, забирають вантаж із піхотними ракетами і ракетами й повертаються до росії.

Повідомляється, що за словами генерального директора відділу у справах США Квон Йон Куна, Вашингтон постане перед «по-справжньому небажаним результатом», якщо буде продовжувати поширювати «саморобні чутки».

Спроба заплямувати імідж (Північної Кореї), сфабрикувавши неіснуючу річ, є серйозною провокацією, яку ніколи не можна допустити, і яка не може не викликати її реакції.

генеральний директор відділу у справах США Квон Йон Кун

До того ж Квон Йон Кун назвав це нерозумною спробою виправдати надання Сполученими Штатами зброї Україні.

За словами координатора Ради нацбезпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джона Кірбі, США передали ООН докази того, що Північна Корея допомагає росії зброєю, порушуючи резолюції Ради Безпеки ООН.

Північна Корея не визнає, що передає залізницею ракети росії

читайте також

Завантаження....