URM
Укрзалізниця Новини

Південна залізниця працевлаштувала у своїх підрозділах 26 людей з інвалідністю

У січні–вересні 2021 року регіональна філія «Південна залізниця» працевлаштувала у своїх підрозділах 26 людей з інвалідністю.

Люди з інвалідністю на філії  обіймають такі посади: приймальники вантажу та багажу, касири квиткові, касири товарні, екіпірувальники, комірники, слюсарі з ремонту рухомого складу, оператори, фельдшери.

Наразі на Південній залізниці працюють понад 900 людей з інвалідністю.

Також у філії планують встановити поручні для людей з інвалідністю в усіх поїздах приміського сполучення. Ідеться про перші й останні вагони дизель-поїздів та електропоїздів. Зроблять це до кінця жовтня.

Наразі в Харківській та Полтавській областях у приміському сполученні курсують чотири електропоїзди, які вже обладнані такими поручнями. До кінця місяця весь рухомий склад приміського сполучення – 62 поїзди – буде обладнаний поручнями.

Нагадаємо, Укрзалізниця придбає 37 пасажирських вагонів, які пристосовані для перевезення людей в інвалідних візках. Інклюзивні вагони закуплять за кошти, які цього року були вперше виділені з державного бюджету.

Загалом упродовж 2020-2023 років УЗ спрямує понад 74 млн грн на облаштування залізничних об’єктів. Планується адаптувати вокзали та зупинні платформи для людей з інвалідністю, закупити підйомні платформи й візки для вагонів тощо.

читайте також

Завантаження....