URM
Вантажні перевезення Новини Тарифи

Підвищення тарифів на вантажні перевезення на 70% остаточно підкосить феросплавну галузь, — Сергій Кудрявцев

Феросплавна галузь потерпає від підвищення тарифів на вантажоперевезення. Про це на пресконференції на тему «Асоціації вітчизняних виробників виступають проти збільшення на 70% тарифів на вантажні перевезення», як відбулася в агенції Інтерфакс-Україна заявив керівник Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФа) Сергій Кудрявцев.

Зокрема він зазначив, що наразі підприємства феросплавної галузі працюють лише на 20% потужності, оскільки через війну вони втратили сировинні бази, а логістика значно ускладнилася: у деяких випадках вантажі прямують до замовників удесятеро довше. Він вважає, що заплановане Укрзалізницею підвищення тарифів на 70% остаточно підкосить галузь. Експерт нагадав, що основна продукція підприємств – це феросплави, перевезення таких вантажів залізницею потребує охорони, яку оплачують погодинно, тоді як час доправлення вантажів зріс у рази.

Ураховуючи, що через війну в Україні змінилася логістика, вантажі на деяких напрямках, наприклад, польському, перебувають у дорозі у 9–10 разів довше, ніж до 24 лютого … Тобто нам просто викручують руки. І з цим щось треба робити.

керівник Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції Сергій Кудрявцев

 

читайте також

Завантаження....