URM
Укрзалізниця Новини

Перші напрацювання консультантів DB Engineering & Consulting щодо УЗ презентують за місяць

7 жовтня 2021 року відбулося засідання координаційного комітету в межах реалізації проєкту співпраці АТ «Укрзалізниця» та DB Engineering & Consulting.

На засіданні були в.о. голови правління компанії Олександр Камишін, представники Міністерства інфраструктури України та Міністерства фінансів України.

Темою став поточний стан виконання плану графіку проєкту та рішення, необхідні для успішної роботи спільних проєктних груп. Протягом поточного робочого тижня відбулися засідання груп, що працюють у трьох напрямках:

  • впровадження системи фінансування перевезень пасажирів;
  • розробка бізнес-плану пасажирських перевезень;
  • підтримка закупівлі пасажирського рухомого складу.

У найближчий місяць планується розробка адаптованої до умов України моделі фінансування соціальних перевезень залізницею, що передбачатиме залучення держави та органів місцевого самоврядування.

Група, яка працює над розробкою бізнес-плану пасажирських перевезень, проаналізувала фінансові й статистичні документи, надані АТ “Укрзалізниця”, та обговорила стратегію розвитку пасажирської вертикалі та моделі формування прогнозів пасажиропотоків у далекому та приміському сполученні.

На початку листопада запланована презентація початкового звіту групи, який передбачає аналіз поточного стану пасажирських перевезень, ключових проблем та оцінку можливих конкретних рішень щодо зазначених питань.

Також мають представити техвимоги до електропоїздів для приміського сполучення та попередні висновки з технічних завдань щодо закупівель електропоїздів для далекого швидкісного сполучення (Інтерсіті, Інтерсіті+) та спальних вагонів.

Нагадаємо, у межах співпраці УЗ у 2022 році обіцяє представити варіанти договорів з громадами на приміські перевезення. Також в УЗ пояснили причини укладання угоди з DB Engineering & Consulting через КЕВРЗ, а не з УЗ напряму.

читайте також

Завантаження....