URM
Міжнародні Новини Пасажирські перевезення

Переповнені поїзди, скарги й відмова від поїздки — у Німеччині почав діяти проїзний квиток за 9 євро

Унікальна акція у Німеччині, яка була призначена стимулювати внутрішній туризм, обернулася ажіотажем і тиснявою. Про це повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на Der Spiegel. Почав діяти єдиний квиток за 9 євро, який є місячним проїзним на всі види регіонального та місцевого транспорту, включаючи поїзди. Така ціна на проїзд діятиме лише 3 місяці літа.

Але вже перші вихідні виявилися стрес-тестом для залізниці Deutsche Bahn, пише видання. Більше 400 потягів були переповнені настільки, що багатьом пасажирам не вистачило місць і довелося відмовитися від поїздки. Дехто не зміг взяти із собою велосипеди.

За вихідні працівники залізниці отримали близько 700 скарг від пасажирів. Як зазначили у компанії, до бійок не дійшло, лише до словесних образ персоналу.

Трійця (у Німеччині відзначається 6 червня) завжди була піковим періодом пасажирських перевезень залізниці, тож цього року було анонсовано 60 тисяч додаткових місць та 50 додаткових поїздів. Але потік пасажирів, які вирішили скористатися проїзним за 9 євро на місяць, перевищив показники допандемійного 2019 року.

Також зазначається, що до дешевих квитків додалася гарна погода та скасування більшості коронавірусних обмежень. Найбільш популярними виявилися регіони на Балтійському морі, Саксонська Швейцарія та острів Зюльт.

Проїзний за 9 євро є також частиною програми з доступності транспорту для українських біженців після скасування безкоштовного для них проїзду на більшості маршрутів залізниці в Німеччині.

читайте також

Завантаження....