URM
Кадри Новини

ПАТ “Київ – Дніпровське МППЗТ” отримало третього керівника за чотири місяці

28 жовтня  Кабмін скасував розпорядження про погодження призначення Сергія Синьогіна виконувачем обов’язки голови правління приватного акціонерного товариства “Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту”.

Водночас Кабмін погодив тимчасове покладення виконання обов’язків голови правління приватного акціонерного товариства “Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту” на Олега Сухоноса.

Зазначимо, Синьогіна призначили в.о. керівника 18 серпня, раніше він працював на Придніпровський залізниці. Відтак він був на посаді два місяці.

Його попередник в.о. керівника ПАТ “Київ – Дніпровське МППЗТ”  Павло Авраменко пропрацював на посаді приблизно місяць. Його призначили 7 липня, але ЗМІ написали про його причетність до вбивства людини в ДТП.

Подія сталася наприкінці 2020, тоді обвинувачений у нетверезому стані скоїв ДТП (збив людину). Після цього він не зупинився, а втік з місця події. Потерпілий помер у реанімації.  У МІУ тоді заявили заявили, що перевірять інформацію і, якщо підтвердять, то Авраменка звільнять.

Для  довідки: “Київ-Дніпровське МППЗТ” обслуговує понад 1000 підприємств, зокрема теплові та атомні електростанції, підприємства нафтопереробної та хімічної промисловості, цементні заводи, заводи з виготовлення залізобетонних виробів, домобудівні комбінати, гранітні кар’єри, комбінати хлібопродуктів, елеватори, цукрові заводи.

Основним видом діяльності “Київ-Дніпровське МППЗТ” є перевезення вантажів залізничним транспортом між станціями примикання і власниками вантажу, маневрова робота на під’їзних шляхах і вантажних фронтах, операції з навантаження і вивантаження з вагонів, утримання й ремонт під’їзних шляхів і рухомого складу.
100% акцій ПрАТ належать державі.

читайте також

Завантаження....