URM
Події Новини Пасажирські перевезення

Пасажирка УЗ заявила про спробу зґвалтування в поїзді

Дизайнерка та дитячий ілюстратор Надія Кушнір заявила про спробу зґвалтування у спальному вагоні Укрзалізниці.

За її словами, вона їхала у спальному вагоні, у двомісному купе. Її сусід спочатку показував фото дружини й дитини, після чого раптово роздягнувся й намагався показати її рукою «відсутність у себе пупка».

Я не знаю, чому я тоді ж і не звалила з того СВ, а просто сказала, що я не хочу, не буду і що за хр*нь. Далі він не затикався, але не чіпав мене, і тільки розказував, яка я нікчема і що в мене в житті ніх*ра не вийде. Я розвернулася до стінки, він закрив двері, зняв з мене ковдру, сам став на коліна і намагався розставити мені ноги та ліз цілуватися.

Надія Кушнір

Жінка почала кричати й вибігла з гаманцем і документами до провідниці. Після чого її переселили до пасажира, який викупив все СВ один. Коли на місце викликали начальника потяга, перший сусід по купе заявив, що пасажирка втекла від нього, бо він нібито хропів.

Кушнір додала, що їй пощастило в тому, що пасажир не був агресивним. Крім цього вона зазначила, що не хоче писати заяву до поліції.

Зауважимо, що наразі допис постраждалої у Facebook недоступний.

Нагадаємо, у 2020 році у купе поїзда Маріуполь-Києв намагались зґвалтувати журналістку Анастасію Лугову. Жінку врятувала провідниця іншого вагону.

читайте також

Завантаження....