URM
Пасажирські перевезення Інфраструктура Новини Укрзалізниця

Опитування: Майже половина українців вважає, що УЗ потребує підтримки держави

Українська залізниця потребує підтримки держави. Так вважає 42 % респондентів дослідження, яке провела соціологічна група «Рейтинг» 10-13 вересня 2021 року.

Загалом в опитуванні соціологічної групи «Рейтинг» взяло участь приблизно 3 тисячі респондентів.

Опитування показало, що 50 % людей переконані в тому, що підтримки держави потребує і будівництво доріг. По 18 % вважають галузями, які варто підтримувати,  пошту й туризм, 13 % – річкові порти, 9 % – аеропорти.

Опитування: Майже половина українців вважає, що УЗ потребує підтримки держави

В Укрзалізниці пояснюють, практика, коли залізнична галузь фінансується з місцевих бюджетів та держбюджету, загальноприйнята для більшості країн Європейського Союзу. Так, наприклад, Польща надасть своїй залізниці до 2023 року 17,5 млрд євро державних інвестицій.

Водночас Укрзалізниця лише цього року вперше отримала шанс на фінансову підтримку з держбюджету: держава передбачила понад 4 млрд грн на закупівлю 100 пасажирських вагонів та модернізацію залізничної інфраструктури.Опитування: Майже половина українців вважає, що УЗ потребує підтримки держави

Зазначимо, що в опитуванні йшлося й про пасажирські перевезення. Так, майже половина респондентів вважає, що нічого в пасажирських перевезеннях УЗ  за останні роки не змінилося. А 10 % переконані, що ситуація стала ще гіршою, ніж була до цього.

 

читайте також

Завантаження....