URM
Порти Новини

Оперативно реагуватимуть на забруднення моря: АМПУ та Державна екологічна інспекція підписали Меморандум про співробітництво

Керівник ДП «АМПУ» Олександр Голодницький та голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований підписали Меморандум про співробітництво.

Метою меморандуму є впорядкування процедур при забезпеченні реагування на забруднення моря.

Співробітництво буде включати такі напрями:

  •  надання оперативної інформації щодо виявлених фактів скидання суднами забруднювальних речовин у межах акваторії морського порту;
  • сприяння у здійсненні інспекторами ДЕІ обстеження території акваторії порту в місці забруднення;
  • регулярний відбір та аналіз проб фонових показників якості води в акваторії;
  • проведення робіт та заходів щодо локалізації наслідків забруднення;
  • здійснення спільних заходів щодо проблемних питань, що виникають під час проведення перевірок у межах акваторії морського порту.

Своєчасне та належне реагування на забруднення є запорукою зменшення шкоди, заподіяної довкіллю внаслідок вживання оперативних дій з локалізації та ліквідації забруднення та встановлення його джерела.

Олександр Голодницький, керівник ДП «АМПУ»

Нагадаємо, що після ліквідації Кримсько-Чорноморського та Азовського округів ДЕІ повноваження щодо фіксації порушень в морській акваторії перейшло до ДП «АМПУ».

Піклується про екологічну ситуацію і державний Перевізник. Так, в Укрзалізниці обіцяють незабаром уперше оприлюднити ESG-звіт за 2020 рік.

Звіт матиме розділи щодо екологічного, соціального та корпоративного управління відповідно до стандартів GRI та Цілей сталого розвитку ООН.

Мета такого підходу — це захист довкілля зі збільшенням частини електрифікованих залізничних ліній та парку електровозів та дотримання міжнародних соціальних стандартів захисту прав людини. У компанії заявляють, що невдовзі перейдуть на піврічне ESG-звітування.

Довідково: Абревіатура ESG — environmental, social, governance — екологічна, соціальна та управлінська сталість.

читайте також

Завантаження....