URM
Вантажні перевезення Новини Тарифи

Омелян: Укрзалізниця має спочатку подолати корупцію, а вже потім підвищувати тарифи

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі одного з телеканалів розкритикував підвищення тарифів на вантажні перевезення. Омелян заявив, що спочатку в УЗ має з’явитися професійний менеджмент, який викорінить корупцію в компанії.

Щодо фахового керівництва ми маємо просто трагедію, бо фактично за останній календарний рік змінено 5 керівників, і зараз очікуємо на шостого керівника. При такій турбулентності жодна компанія вижити не зможе.

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян

На його думку, влада вже давно мала переконатися, що підвищення тарифів не розв’язує проблеми УЗ, ситуація з кожним роком лише погіршується.

Вантажні тарифи, якщо не подолані ці два фактори, вони можуть підвищувати нескінченно, аж до того моменту, поки всі перестануть користуватися послугами залізниці.

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян

Зазначимо, що в Європейській бізнес-асоціації також  виступили проти проєкту наказу МІУ «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».

Нагадаємо, МІУ планує з 1 вересня підвищити тариф на залізничні вантажні перевезення.

читайте також

Завантаження....