URM
Вантажні перевезення Новини

Окупанти вивезли з Мелітополя до Криму перші 11 вагонів украденого зерна

З тимчасово окупованої російськими військовими частини Запорізької області до Криму відправили перший товарний потяг із краденим в України зерном. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись пряму мову призначеного окупантами так званого голову військово-цивільної адміністрації Запорізької області колаборанта Євгена Балицького російським виданням.

З гордістю та радістю повідомляю вам першим про те, що потяг… у напрямку Криму пішли перші вагони, залізничні вагони, 11 вагонів пішли із зерном із мелітопольського елеватора.

так званий голова військово-цивільної адміністрації Запорізької області Євген Балицький

Видання зазначає, що колаборант висловив сподівання, що «найближчим часом ці поставки будуть збільшені у сотні разів» – «сотні вагонів, тисячі вагонів».

За словами Балицького, українські фермери за вкрадене росіянами зерно нібито «отримають гроші, які їм будуть дуже актуальні, щоб вони могли посіяти наступний урожай».

В окупаційній адміністрації Мелітопольського району заявили, що «регіон завжди славився високими врожаями зернових культур», тому, «природно, найближчі країни розглядаються як експортери».

Однак, екскерівник СБУ Валентин Наливайченко сподівається, що з таким опором, який загарбники зустріли в Запорізькій області, окупанти не зможуть надовго затриматися на її території.

читайте також

Завантаження....