URM
Події Новини

Окупанти будують залізничний понтонний міст на Харківщині

Російські окупанти будують залізничні понтонні переправи біля Куп’янська на Харківщині. Про це повідомляє видання Defense Express. Будують залізничний понтонний міст типу МЛЖ-ВФ-ВТ.

Видання зазначає, що вже встановлюють останні понтонні секції. Цим мостом росіяни збираються налагодити залізничну логістику для своїх військ по маршруту Вовчанськ – Куп’янськ-вузловий, яким будуть возити техніку, боєприпаси й пальне.

Міст біля Куп’янська окупанти самі знищили ще в перші дні повномасштабного вторгнення, наприкінці лютого 2022 року. Однак після цього втратили налагоджену логістику на важливому для них напрямку. Зараз ворог пригнав «залізничні війська», аби звести свій МЛЖ-ВФ-ВТ біля Куп’янська.

Ріка Оскіл, що протікає біля Куп’янська, завширшки до 250 метрів, а такий понтонний міст, за технічними характеристиками, може бути розгорнутий до 500 метрів і здатен приймати повноцінний залізничний ешелон. Тому прокласти тимчасову переправу для армії рф здалося вдалим рішенням. Але, журналісти Defense Express зауважують, що окупанти не врахували брак досвіду щодо довготривалої роботу тимчасових залізничних переправ. Раніше такі мости розгорталися максимум на день під час навчань.

За цінами 2020 року залізничний понтонний міст коштував понад 3 мільярди рублів. Тож у разі чергових порушень правил безпеки, унаслідок яких міст може бути зруйновано, окупантам не вдасться швидко його відновити.

читайте також

Завантаження....