URM
Укрзалізниця Кадри Новини

Оголошено початок відбору членів наглядової ради Укрзалізниці

Мінекономіки оголосило відбір чотирьох членів наглядової ради Укрзалізниці.

Потенційні кандидати мусять мати вищу освіту, стаж роботи не менший за 10 років на керівних посадах у компаніях або на держслужбі, включаючи п’ятирічний досвід роботи на посаді топменеджера або еквівалентній посаді, та мати бездоганну ділову репутацію.

Крім того, потенційні кандидати не мають протягом попередніх п’яти років входити до складу органів управління УЗ або її дочірніх підприємств, філій; не мають бути засновниками, керівниками або членами наглядових рад підприємств, які здійснюють діяльність на тому ж або суміжних ринках; незалежними аудиторами УЗ або афілійованих з нею фірм протягом попередніх трьох років; співробітниками УЗ або її дочірніх підприємств протягом останніх трьох років тощо.

Для участі у відборі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою заяву про участь у відборі (українською та англійською мовами). Разом із заявою:

  • копію документа, що посвідчує особу, копії трудової книжки (за наявності) або документів, що підтверджують наявність досвіду роботи, копію документа про вищу освіту;
  • біографічну довідку (резюме) (українською та англійською мовами) із фотокарткою 3*4;
    згоду на обробку персональних даних (українською та англійською мовами);
  • заяву щодо відповідності критеріям незалежності кандидата на посаду члена наглядової ради (українською та англійською мовами);
  • мотиваційний лист щодо виконання функцій члена наглядової ради (обсягом не більше двох сторінок, українською та англійською мовами);
  • рекомендації (за наявності).

Кандидати мають подати документи до 29 жовтня. Більш детально за посиланням.

Нагадаємо, раніше стали відомі прізвища двох кандидатів до наглядової ради Укрзалізниці від держави. Окрім Сергія Лещенка, у якого лише нещодавно сплинув термін контракту на цій посаді, МІУ пропонує кандидатуру Давіда Ламджарії.

Раніше, 13 вересня стартував конкурс на посаду голови правління компанії.

Варто зауважити, Укрзалізниця у серпні уклала договір з ТОВ «Екзекьютів серч Юкрейн» щодо пошуку кандидатів до наглядової ради та членів правління. Загальна вартість обох договорів становить 3,889 млн грн. З них 1,976 млн грн – вартість пошуку голови та членів правління, а 1,913 млн грн – кандидатів до наглядової ради.

читайте також

Завантаження....