URM
Новини

Один з фігурантів «справи Дубневича» просить закрити кримінальне провадження щодо себе

Адвокат одного з фігурантів «справи Дубневича» подав клопотання до спеціалізованої прокуратури, аби закрити кримінальне провадження щодо свого клієнта.

Ідеться про колишнього першого заступника голови філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця». Його адвокат подав клопотання ще  14 червня 2021 року, але результати розгляду не отримав. У результаті він звернувся до суду.

Вищий антикорсуд зобов’язав прокурора САП розглянути клопотання захисника.

Слідчий суддя Антикорсуду дійшов висновку про допущення прокурором бездіяльності щодо розгляду клопотання сторони захисту та невиконання процесуального обов’язку, передбаченого ст. 220 КПК України.

Нагадаємо, у червні Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання адвоката члена українського парламенту про зміну запобіжного заходу для Ярослава Дубневича.

Ідеться про запобіжний захід у 90 млн грн застави народному депутату Ярославу Дубневичу, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в організації заволодіння понад 93 млн грн філії Укрзалізниці.

На думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» УЗ під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

читайте також

Завантаження....