URM
Порти Новини

Одеський порт уперше за 6 місяців отримав прибуток

За підсумками роботи в липні ДП «Одеський морський торговельний порт» отримає позитивний фінансовий результат від господарської діяльності на рівні 1,3 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

У МІУ зазначили, що позитивних фінансових результатів вдалося досягти завдяки запровадженню зваженої тарифної політики, залучення нових клієнтів, скорочення витрат підприємства та модернізації обладнання.

Зауважимо, що попередні періоди були збитковими для підприємства. Зокрема, у червні був зафіксований збиток у розмірі 9,4 млн гривень. За останні пів року загальний збиток підприємства склав 29 млн гривень.

Уперше за останні 6 місяців отримає прибуток від своєї діяльності Портофлот Одеського порту. Показник за червень обсягом 4 млн грн — найбільший з липня минулого року. Успішний результат продемонстровано, незважаючи на те, що загалом липень був місяцем з найменшою кількістю суднозаходів з початку 2021 року.

Позитивні результати за липень показали також підрозділи «ПСМ-650» та навчальний центр.

Позитивну тенденцію демонструє підрозділ судноремонту ВСП Судноверф «Україна», який досяг точки беззбитковості. Зокрема, минулого місяця тут було спущено на воду кілька суден.

Нагадаємо, 13 липня ДП «Маріупольський морський торговельний порт» оголосив тендер  на реконструкцію залізничних колій до території першого району порту.

читайте також

Завантаження....