URM
Новини

Одеська ОДА компенсуватиме частину витрат на «Бесарабський експрес»

Керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський під час форуму Мінтранс розповів деталі запуску ДПКр-3 на маршрут Одеса – Ізмаїл.

Так, маршрут назвали «Бесарабський експрес» і частину витрат на його функціонування відшкодовуватиме Одеська ОДА.

Він слугує прикладом взаємодії з обласною владою, адже буде підписано договір про співфінансування витрат на цей рейс. Ми порахували – це коштує 5 млн грн на рік. Частина покривається квитками, а частину буде компенсувати обласна влада.

Олександр Перцовський

Водночас Перцовський повідомив, що є ще громади, які зацікавлені  в такому варіанті співпраці, але поки немає чіткого механізму компенсації й тому необхідно ухвалити закон про залізничний транспорт.

Не вистачає  механізму фінансування. Громади хочуть фінансувати, а немає законодавчого підґрунтя, з яких джерел це робити. Це не заборонено, але чіткого механізму немає. Тому прийняття закону дозволить виписати цей механізм.

Олександр Перцовський

Зауважимо, УЗ отримала два ДПКр-3 на початку листопада. Тоді в УЗ заявляли, що перший поїзд буде відправлений за маршрутом Коломия-Чернівці-Тернопіль-Львів, а інший відправлять на маршрут Харків–Ворожба.

читайте також

Завантаження....