URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

Обмеження на транзит вантажних вагонів територією України до Польщі буде скасовано

Україна і Польща домовилися про суттєве збільшення кількості дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень. А також про скасування обмежень на транзит вантажних вагонів територією України до Польщі залізничним сполученням.

Про це в ході зустрічі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та голови Ради Міністрів Республіки Польща Матеуша Моравецького.

Глава українського уряду наголосив, що серед основних завдань двостороннього партнерства є інтеграція автодорожньої інфраструктури України з транспортними коридорами ЄС.

За ініціативи президентів України та Польщі ми розпочали діалог про поєднання швидкісною залізницею Києва та Варшави. А також розпочали реконструкцію, модернізацію й технічне переоснащення п’яти пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Денис Шмигаль

Обмеження на транзит вантажних вагонів територією України до Польщі буде скасовано

Сторони також обговорили розбудову нових пунктів пропуску в межах «флагманських ініціатив» програми ЄС для України, мета яких — залучення понад 6 млрд євро інвестицій.

Серед іншого планується і перегляд положень Угоди між Урядом України й Урядом Республіки Польща про міжнародні автомобільні перевезення.

Нагадаємо, напередодні члени правління польських операторів PKP SA, PKP Cargo та PKP Linie Hutnicza Szerokotorowa  закликали Укрзалізницю припинити блокування вантажних перевезень.

Раніше на сайті Укрзалізниці оприлюднили нову постанову щодо конвенції на відправлення вагонів власності УЗ до Польщі.Так, вона діятиме з 10 лютого й до скасування. Розповсюджується заборона на всі вагони УЗ та всі типи вантажів.  Попередня заборона мала діяти з 20 січня й до відміни, але пізніше було  вказано що вона діятиме один день (20 січня).

читайте також

Завантаження....