URM
Кадри Новини

Новий очільник ПАТ “Київ — Дніпровське МППЗТ” обвинувачується у вбивстві – ЗМІ

Новопризначений в.о. голови правління ПАТ “Київ-Дніпровське МППЗТ” Павло Авраменко обвинувачується у вбивстві людини.

За повідомленнями ЗМІ, подія сталася наприкінці 2020, тоді обвинувачений у нетверезому стані скоїв ДТП (збив людину). Після цього він не зупинився, а втік з місця події. Потерпілий помер у реанімації. Ця новина збентежила усіх.

Наразі триває суд щодо цієї справи. Наступне засідання призначене на серпень. У МІУ вже відреагували на це й заявили, що перевірять інформацію і, якщо підтвердять, то Авраменка звільнять.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів погодив призначення Павла Авраменка виконувачем обов’язків голови правління приватного акціонерного товариства “Київ-Дніпровське МППЗТ” новиною від 7 липня. Слід зауважити, що у 2016 році Ольшанську філію ПрАТ КДМППЗТ очолював Авраменко Віктор Олексійович, який в своїй декларації вказує, що має сина Павла Вікторовича.

Для  довідки: «Київ-Дніпровське МППЗТ” обслуговує понад 1000 підприємств, зокрема теплові та атомні електростанції, підприємства нафтопереробної та хімічної промисловості, цементні заводи, заводи з виготовлення залізобетонних виробів, домобудівні комбінати, гранітні кар’єри, комбінати хлібопродуктів, елеватори, цукрові заводи.

Основним видом діяльності «Київ-Дніпровське МППЗТ” є перевезення вантажів залізничним транспортом між станціями примикання і власниками вантажу, маневрова робота на під’їзних шляхах і вантажних фронтах, операції з навантаження і вивантаження з вагонів, утримання й ремонт під’їзних шляхів і рухомого складу.
100% акцій ПрАТ належать державі.

читайте також

Завантаження....