URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

Новий маршрут вантажного поїзда Китай- Європа пов’язав китайський Чунцин з Києвом

В неділю, 29 серпня, з китайського муніципалітету Чунцин на південному заході Китаю в столицю України відправився контейнерний поїзд. До Києва в 50-ти контейнерах він привезе машини і устаткування.

Поїзд повинен пройти через прикордонний порт Еренхот в автономному районі Внутрішня Монголія на півночі Китаю і прибуде в пункт призначення в середині вересня.

Раніше експорт з Чунцина в Україні повинен був йти через Білорусь або Польщу, а не безпосередньо в Україну. Новий маршрут – це перший прямий міжнародний вантажний потяг муніципалітету до Києва. Очікується, що це буде сприяти подальшому розвитку торгівлі між Європою і західними регіонами Китаю.

Відзначимо, що Чунцин є одним з ключових центрів залізничних вантажоперевезень по маршрутах Китай — Європа. Згідно з даними місцевої влади, за першу половину 2021 року по залізниці Юйсіньоу / Чунцин — Синьцзян — Європа /, яка є першим маршрутом вантажних поїздів Китай — Європа, було скоєно 1 359 відправлень вантажних складів, що на 50% більше, ніж роком раніше.

читайте також

Завантаження....