URM
Пасажирські перевезення COVID-19 Новини

Нові правила перевезень: більшість пасажирів УЗ обрали зробити тест замість вакцинації

21 жовтня на вокзалах УЗ зробили 1500 тестів (30 позитивних), у той час, як вакцинували близько 700 осіб.

Також за першу добу дії нових правил проїзду до поїздів не допущено 175 пасажирів через відсутність належних документів. Для врегулювання ситуацій до поїздів 25 разів викликалися представники Національної поліції.

Експрес-тести на COVID-19 виконували на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська) Вартість такого тестування для осіб, які мають квиток на поїзд, — 350 грн.

Пункти вакцинації працюють на 7 вокзалах: Київ (2 пункти), Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ніжин та Коростень.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236 з 21 жовтня 2021 року змінюються правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Нагадаємо, згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період, з 21 жовтня залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

читайте також

Завантаження....