URM
Міжнародні Новини

Німецькі залізничники створили модель локомотива Vectron

DB Cargo спільно з модельним магазином (Menzels Lokschuppen & Töff Töff) вирішили випустити обмежену серію локомотива Vectron у спеціальній лівреї, який везе допомогу в Україну. Про це повідомляє видання nakolei.pl.

Від початку війни на території України компанії DB Cargo та DB Schenker організовують доставку гуманітарної допомоги з Німеччини безпосередньо до України “Залізничний шлях для України”. Створена автомобільна та залізнична логістична мережа дозволила перевезти тисячі тонн гуманітарної допомоги. Декілька локомотивів DB Cargo мають спеціальну ліврею. Експлуатується і локомотив Vectron. Продаж моделі локомотива допоможе підтримати Україну. За кожен проданий локомотив компанія перераховуватиме 100 євро на банківський рахунок фонду Deutsche Bahn. Ціни на моделі починаються від 299 євро.

Нині стартував передпродаж моделей локомотивів, який триватиме до 31 травня 2022 року. Повідомляється, що постачання замовлених моделей розпочнеться у жовтні 2022 року. Продається локомотив версії Vectron A35 для Хорватії, Італії, Австрії, Польщі, Словаччини, Словенії, Чехії та Угорщини.

читайте також

Завантаження....