URM
Міжнародні Новини

Німеччина прискорить електрифікацію залізниці

Німецькі транспортні асоціації шукають способи зниження залежності від постачальників нафти й викопного палива. Одним зі способів розглядають прискорення електрифікації залізниць.
Про це повідомляє RailFreight.com.

Німецькі транспортні асоціації Allianz pro Schiene та Verband Deutscher Verkehrsunternehmen зазначають, що прискорення ухвалення рішень щодо проєктів електрифікації має вирішальне значення для досягнення екологічних цілей. Однак це не єдина мета. Електрифікація допоможе зменшити залежність Європи від країн-постачальників палива, насамперед від росії.

Збільшення швидкості з електрифікацією має сенс не лише для захисту клімату. Війна в Україні чітко дала зрозуміти, що ми повинні зменшити нашу залежність від енергетичної політики. Перехід на залізничний транспорт відіграє ключову роль у транспортному секторі, оскільки залізничний транспорт споживає в 5,5 разів менше енергії, ніж автомобільний транспорт. Пропускну здатність залізничної мережі необхідно розширити, щоб у майбутньому перемістити більше транспорту на залізниці. Швидка електрифікація більшої кількості маршрутів також має вирішальне значення, оскільки вона робить залізничну мережу більш гнучкою, а отже й ефективнішою.

Дірк Флеге, керуючий директор Allianz pro Schiene

За словами Флеге, до 2030 року необхідно електрифікувати 75% залізничної мережі. Мережа електрифікована зараз на трохи більше за 61%.

За останні роки електрифікували в середньому лише 65 кілометрів на рік. За нашими підрахунками, щоб досягти 75 %, щороку доведеться електрифікувати 500 км.

Дірк Флеге, керуючий директор Allianz pro Schiene

Нагадаємо, раніше URM повідомляв, що Залізниці Німеччини (DB) та асоціації будівельної індустрії країни підписали угоду про співробітництво у зв’язку з планами федерального уряду та DB інвестувати до 2030 року не менше 170 млрд євро в залізницю.

читайте також

Завантаження....