URM
Міжнародні Новини

Німеччина інвестує у залізницю понад 170 млрд євро

Залізниці Німеччини (DB) та асоціації будівельної індустрії країни, підписали угоду про співробітництво у зв’язку з планами федерального уряду та DB інвестувати до 2030 року не менше 170 млрд євро в залізницю.

Угодою закріплено принципи забезпечення при виборі підрядника справедливої ​​конкуренції з Bahnbau Gruppe, яка відповідає в DB за залізничне будівництво.

Понад 100 експертів DB та галузі транспортного будівництва спільно розробляють рішення щодо виконання будівельних робіт, найму кваліфікованих робітників, захисту клімату та підвищення якості залізничної мережі.

Водночас оператор DB Regio заявив, що за підсумками міжнародного тендеру підпише контракт із компанією Stadler на постачання 44 електропоїздів FLIRT Akku з тяговими акумуляторами для регіональної залізничної мережі Pfalznetz.

Поїзди закуповують за дорученням транспортних адміністрацій трьох федеральних земель Німеччини — Рейнланд-Пфальц, Саар та Баден-Вюртемберг, на територіях яких знаходиться мережа Pfalznetz.

Нагадаємо, за даними консалтингового агентства SCI Verkehr, попри зростання інвестицій в залізничну інфраструктуру на 16 % у 2020 році, порівнюючи з 2019 роком,  Німеччина значно відстає від багатьох європейських країн за цим показником в розрахунку на душу населення.

читайте також

Завантаження....