URM
Події Новини Укрзалізниця

«Незламна залізниця» — вийшла нова серія благодійних марок

Благодійні поштові марки, які присвячені роботі українських залізничників під час евакуації, друкуються тепер у межах проєкту «Власна марка». Про це пише TRAVEL РБК-Україна із посиланням на автора youtube-каналу «Залізні магістралі» Олег Васильєв.
На марках зображені вокзали Тростянця та Києва. Автор колекційних марок — художник-дизайнер Максим Музичко. Всі марки мають номінал «Укрпошти» і друкуються на офіційному бланку

Одна з марок колекції має назву «Нескорена Сумщина. Тростянець-Смородине». Вона присвячена подіям весни 2022 року, коли під російською окупацією опинилися населені пункти Сумської області. Серед них – місто Тростянець. На станції Тростянець-Смородине був пошкоджений вокзал, що є своєрідною візитівкою міста.

Зазначається, що започатковано також і серію марок під назвою «Незламна залізниця», які присвячені роботі українських залізничників в умовах воєнного стану. Нині вийшла перша марка цієї серії – «Київ».

Частина коштів від реалізації марок спрямовується у благодійний фонд «Мирні Поля України» на допомогу цивільному населенню, яке постраждало від бойових дій та на придбання тактичних засобів для ЗСУ.

читайте також

Завантаження....