URM
Медіа Новини

НАЖИВО: ТСК розглядає діяльність залежних товариств АТ «Укрзалізниця»

ТСК перевірятиме виконання рекомендацій проміжного Звіту в частині кадрової політики та стану залежних акціонерних товариств.

Сьогодні більшість залежних від Укрзалізниці підприємств є дуже слабко задіяними ресурсами, які могли б суттєво сприяти стабілізації ситуації в компанії та відчутному підняттю заробітних плат залізничників.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Засідання Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства «Українська залізниця», розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників

Доповідач: Голова ТСК Юлія Гришина

1. Заслуховування інформації щодо стану виконання рекомендацій, що містяться у проміжному Звіті ТСК.

Доповідачі:
Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков
Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

2. Заслуховування інформації щодо фінансово-економічних показників діяльності залежних товариств АТ «Укрзалізниця» у 2018-2021 роках, стан виконання планів виробництва продукції. Наявність та стан виконання затверджених АТ «Укрзалізниця» стратегій розвитку кожного залежного товариства.

Доповідач:
Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Співдоповідачі:
Керівники залежних товариств АТ «Укрзалізниця»

3. Заслуховування інформації щодо стану корпоративного управління залежними товариствами, засади та порядок підбору менеджменту залежних товариств. Наявність та стан виконання ключових показників ефективності для менеджменту.

Доповідач:
Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Співдоповідачі:
Керівники залежних товариств АТ «Укрзалізниця»

4. Обговорення питань з членами ТСК та експертної групи.

читайте також

Завантаження....