URM
Новини Інфраструктура

«Наваль Парк» побудує залізничну станцію в Миколаєві

Компанія «Наваль Парк» планує побудувати в індустріальному парку на базі колишнього Чорноморського суднобудівного заводу залізничну станцію. Планується, що станція буде здатна обробляти в два рази більше вагонів, ніж зараз може це зробити існуюча станція «Миколаїв-Вантажний».

Про це ефірі одного з телеканалів розповів заступник директора компанії «Наваль-Парк» Максим Лозовський. Він підкреслив, нова залізнична станція — це один з ключових моментів в створенні індустріального парку. Станція буде обслуговувати компанії всього парку і працювати в режимі експорту і імпорту.

Ми будуємо практично аналог «Ніколаеву- Вантажному» у себе на території. Наші станції дозволять в два рази більше вагонів обробляти, понад 10 мільйонів тонн на рік. Тому ми не тільки додамо вантажопотік Миколаєву, а й приберемо вантажний транспорт з вулиць міста. Вантаж, перевезений в вагонах, в три рази дешевше з логістики ніж вантаж, перевезений автомобілем»

Максим Лозовський

За словами  Лозовського, умовно територія індустріального парку буде розділена на п’ять кластерів: агропромисловий, промисловий, логістичний, портовий і комфортний.

Нагадаємо, що компанія володіє активами колишнього «Чорноморського суднобудівного заводу» на території якого хоче створити індустріальний парк.

Ще в червні компанія «НавальПарк» зробила заявку у Миколаївській міській раді на закупку великої кількості земельних ділянок, які знаходяться на території колишнього ЧСЗ.

На цій території компанія і планує реалізувати проект індустріального парку, який буде функціонувати у форматі логістичного хабу з акцентом на зернові вантажі та металопродукцію.

читайте також

Завантаження....