URM
Пасажирські перевезення COVID-19 Новини

“Нас люди проклинають”: провідниця поїзду розповіла про роботу за новими правилами пасажирських перевезень 

Журналісти черкаського видання «Про все» поспілкувались з провідницею поїзду Львів-Черкаси, після введення в дію нових правил пасажирських перевезень.

Так, за словами провідниці (Оксана прим. авт.) кілька останніх днів з окремими пасажирами доводиться фактично боротися — ті відмовляються розуміти й виконувати нові правила міжобласних перевезень.

Бувало, що підходить до мене чи студент, чи жіночка який — просяться, аби я їх впустила. Але ж якщо немає сертифікатів або результатів тесту — я не маю права цього зробить, бо тоді мене звільнять. І доводиться відмовляти. Не так, щоб багатьом — зараз вже менше. А перші дні часто і я, й інші провідники розвертали людей. Інколи вони навіть кажуть, що вже зробили щеплення, але чомусь немає ще сертифікату

Оксана

Працівникам УЗ вже доводилося викликати поліцію, адже пасажири потрапляють у поїзд минаючи перевірку й відмовляються виходити. За словами  жінки, роботодавець поставив ультиматум: «Немає щеплення — немає й роботи».

У мене дитина, сім’я — я не можу просто впустити когось без сертифіката чи тесту. А люди, як їх не впускаємо, клянуть. І я їх розумію — теж не дуже хотіла вакцинуватися. Але ж треба лишатися людьми. Інколи й плакати хочеться від того, як називають нас

Оксана

Не під запис жінка призналась місцевим журнаілстам, що інколи до неї підходять і намагаються «домовиться». Суми пропонують різні — від 100 гривень. Проте, за словами жінки, вона нікого не взяла «незаконно», адже може втратити роботу.

Зауважимо, раніше в УЗ заявили, що з початку дії нових правил перевезень менше пів відсотка пасажирів було не допущено до поїздки через відсутність належних документів.

Загалом ситуація з перевезенням абсолютно контрольована. Пасажири отримали всю інформацію, з розумінням поставилися до нових правил перевезень та в більшості випадків їх неухильно дотримуються

Олександр Перцовський

 

читайте також

Завантаження....