URM
Пасажирські перевезення Новини

Найбільший виробник текстилю скаржиться на недопуск до торгів УЗ

Компанія ТОВ «ТК-домашній текстиль» не допущена до тендерів УЗ щодо закупівлі комплектів білизни. Власник компанії говорить про корупцію в УЗ.

У червні ЦЗВ оголосила низку тендерів на майже 50 млн грн щодо закупівлі вищевказаних комплектів. Проте на етапі прекваліфікації  ТОВ «ТК-домашній текстиль»  не допустили до торгів, нібито через порушення.

Власник компанії Олександр Соколовський розповів, що компанію не допустили, бо кілька листків переліку вимог ДСТУ не завантажилися в систему Водночас він зауважив, що ці дані є у відкритому доступі й нагальної потреби в їхньому вивченні в складі документації компанії не було.

Також, за словами Соколовського, подібні інші помилки в конкурентів у тендерного комітету філії питань не викликали. У результаті  ТОВ «ТК-домашній текстиль» подало скаргу до АМКУ, але вартість скарги становить 300 тис. грн, які не повернуть, якщо скарга буде відхилена.

А чого ж так боїться ЦЗВ УЗ? Тут якраз все зрозуміло. З 2018 року білизну продають у них одні й ті самі три компанії (штатним складом у кілька осіб), цінові пропозиції яких майже точно збігалися з максимальною очікуваною ціною. Ми ж, зрозуміло, хочемо заощадити для УЗ і для держбюджету понад шість мільйонів тільки на цій закупівлі. І навіть якщо не виграємо, змусимо інших торгуватися і знижувати ціну.

Олександр Соколовський

Також ТОВ «ТК-домашній текстиль» надіслало листа до ТСК та МІУ, аби ті втрутились в ситуацію.

Лист щодо порушень ЦЗВ (3)

Нагадаємо, у червні URM писав, що Укрзалізниця увійшла в піковий період масових літніх пасажирських перевезень з великою кількістю несправного прального обладнання.

читайте також

Завантаження....