URM
Кадри Новини

Наглядова рада УЗ рекомендує Кабміну призначити керівником Укрзалізниці Олександра Камишіна

В. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик написав заяву на звільнення. На вихідних наглядова рада провела позачергове засідання й вирішила задовольнити заяву Івана Юрика щодо увільнення його від тимчасового виконання обов’язків голови правління з дати призначення нового тимчасово виконуючого обов’язки.

Проте Іван Юрик продовжуватиме виконання своїх обов’язків на посаді члена правління, відповідального за фінанси.

Наглядова рада рекомендує Кабінету Міністрів України задовольнити вказану вище заяву та схвалити відповідне рішення.

заява наглядової ради Укрзалізниці

Наглядова рада також розглянула рекомендацію Комітету з винагород і призначень та вирішила рекомендувати Кабінету Міністрів України погодити призначення Олександра Камишіна новим тимчасово виконуючим обов’язки голови правління на період до 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління, залежно від того, що настане раніше.

Довідково. Олександр Камишін є радником міністра інфраструктури Олександра Кубракова. З 2011 року Камишін є видавцем порталу про агробізнес Latifundist Media. З січня 2020 року він обіймає посаду керуючого партнера інвесткомпанії Fortior Capital. Також Камишін працював в Private Equity Dragon Capital та SCM.

Нагадаємо, 6 серпня відбулися торги щодо визначення HR-агенції, яка відбиратиме кандидатів до наглядової ради Укрзалізниці. Найдешевшу пропозицію зробило ТОВ «Маунт Поінт» – 1,9 млн грн, що на 1,7 млн грн менше, ніж стартова ціна (3,6 млн грн).

Водночас сьогодні, 9 серпня, АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» переміг на торгах щодо відбору HR-агенції, яка займеться пошуком кандидатури на посаду голови УЗ та інших членів правління.

читайте також

Завантаження....