URM
Події Новини

Начальнику станції оголосили підозру у держзраді

Донецька обласна прокуратура заочно повідомила про підозру посадовій особі акціонерного товариства «Укрзалізниця» у державній зраді. Йдеться про начальника станції «Південнодонбаська» структурного підрозділу «Станція Волноваха» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця». Чоловік допомагав росіянам у відновленні сполучення між окупованими територіями Донеччини та РФ.

За даними слідства, у березні 2022 року залізничник перейшов на бік держави-агресора. Погодившись на пропозицію окупаційної влади РФ, він обійняв аналогічну посаду у структурі псевдоміністерства транспорту  так званої «ДНР».

Перебуваючи на цій посаді, підозрюваний активно допомагає ворогу у проведенні підривної діяльності проти України. Він особисто контролює проведення ремонтних робіт на території станції, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій, з метою якомога швидшого відновлення залізничного сполучення між тимчасово окупованою територією Донецької області та РФ.

Такі дії направлені на подальше переправлення військової техніки і особового складу ворожої армії для проведення наступальних дій проти Збройних Сил України.

читайте також

Завантаження....