URM
Події Новини

На Житомирщині засудили зрадника за фотографування залізничного мосту

У Коростені зрадник отримав 5 років позбавлення волі за фотографію залізничного мосту. Про це повідомляє СБУ та прокуратура області.

Зазначається, що 23-річний коростенець, який співпрацював із росіянами, за 20 тис. рублів фотографував залізничний міст у Коростені. Пропозиція зробити фото надійшла йому на третю добу війни і він виконав завдання.

Восени минулого року у забороненій соцмережі він приєднався до групи, учасники якої після збройної агресії активно обговорювали події 24 лютого. Саме від російського «шефа», який адміністрував групу, він отримав завдання сфотографувати у Коростені залізничний міст за «винагороду» – 20 тис. російських рублів – та переслати фото через свій мобільний телефон.

пресслужба Житомирська обласна прокуратура

Завдання ворога звинувачений виконав, фото переслав представнику країни-агресора. На місці злочину він був викритий правоохоронцями.

Зазначається, що на суді обвинувачений вину визнав та щиро покаявся, пояснивши свої дії тим, що гроші потрібні були на лікування.

Враховуючи співпрацю фігуранта справи з органом досудового розслідування та стан здоров’я, суд призначив покарання нижче визначеного відповідною статтею. З дня затримання і дотепер засуджений перебуває під вартою.

читайте також

Завантаження....