URM
Події Новини Укрзалізниця

На Вінниччині посадовці одного зі структурних підрозділів Укрзалізниці «заробили» на здоров’ї залізничників майже 5 млн грн

На Вінниччині поліцейські викрили привласнення майже 5 млн гривень державних коштів посадовцями одного зі структурних підрозділів Укрзалізниці. Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

Слідчі встановили, що протягом кількох років кошти, які відпочивальники санаторіїв платили за амбулаторне лікування та доплати за продовження терміну путівок, були не оприбутковані, а подані ними заяви та прибуткові касові ордери знищені.

Згідно з актом ревізії, сума привласнених у такий спосіб коштів склала 4 млн 800 тис. гривень.

З метою приховування злочинних дій та уникнення кримінальної відповідальності, зокрема, колишній старший касир санаторію складала та підписувала акти про результати інвентаризації наявних коштів, що зберігалися у касі санаторію, куди були внесені завідомо неправдиві відомості.

Поліція Вінницької області

Такий злочин карається ув’язненням на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

читайте також

Завантаження....