URM
Інфраструктура Новини

(ВІДЕО) На Сумщині заглиблять залізничну колію в землю

На Сумщині, частину колій збираються заглибити в землю. Інакше ділянка, яка проходить під автомобільним мостом, не впишеться в проєкт електрифікації залізниці. Ідеться про відрізок шляху від Ворожби до Сум.

Міський голова Білопілля Юрій Зарко переконаний — електрифікація цієї ділянки пожвавить залізничний рух.

Але для цього потрібно було розв’язувати проблему з мостом у Білопіллі. На цьому мосту свого часу було дуже багато аварій, він відрізнявся аварійністю, був під кутом 90 градусів поворот, тому багато машин вилітало на цю колію і було дійсно багато трагічних випадків. У 2019 році був зроблений поточний середній ремонт, значно укріпили сваї і в першу чергу була збільшена конструкція, були зроблені пішохідні переходи через міст. Бетонні конструкції руйнувалися, камені просто падали на поїзди, на залізничну колію, тому укріпили спеціальною, дуже потужною бетонною сумішшю.

Юрій Зарко

Міст був визнаний занизьким для електрифікації ділянки залізниці під ним, тому розглядали кілька варіантів: підіймати його, зносити і робити залізничний переїзд або ж поглиблювати колію. Останній виявився найдешевшим. На ньому поки й зупинилися.

Нагадаємо,  до 2024 року Укрзалізниця електрифікує 500 кілометрів колій. Таким чином в МІУ планують до 2024 року з’єднати поїздами «Інтерсіті» усі обласні центри.

читайте також

Завантаження....