URM
Міжнародні Новини

На Росії продають збанкрутілий локомотивний завод

У РФ на продаж виставляють збанкрутілий Енгельський локомотивний завод (ЕЛЗ).

Виробничий комплекс Енгельського локомотивного заводу (ЕЛЗ) площею 86 тис. кв. метрів разом із обладнанням іспанського та німецького виробництва мають продати у першому кварталі 2022 року.

Початкова ціна складе 4,1 млрд рублів без ПДВ. Запланована дата початку прийому заявок – лютий 2022 року. Зазначається, що виробничий майданчик підприємства збережено в робочому стані й він готовий до негайного запуску виробничого циклу.

Енгельський локомотивний завод (ЕЛЗ) був побудований «Першою локомотивною компанією» у 2013-2015 роках як СП з канадською Bombardier Transportation і передбачав виробництво двосистемних магістральних електровозів 2ЕВ120. Усього було побудовано 2 локомотиви, проте електровози виявилися незатребуваними РЖД.

Будівництво та обладнання профінансував «ВЕБ-Лізинг», надавши позику на 6,5 млрд рублів та обладнання у лізинг. У грудні 2020 року Арбітражний суд Саратовської області за заявою ВЕБ-Лізинг визнав завод банкрутом.

Нагадаємо, у грудні в Росії виставили на продаж радянський маглев, який розробили у 80-х роках минулого сторіччя. Вартість мільйон рублів (372 тис. грн). В оголошенні зазначено, що вагон продається з усіма установками та силовими агрегатами.

читайте також

Завантаження....