URM
Пасажирські перевезення Новини

У Росії у вагоні-ресторані отруїлося 87 дітей

У поїзді, який їхав з Мурманська в Адлер, масово отруїлися діти. Про це повідомили в пресслужбі Північно-Кавказької залізниці.

20 дітей, які подорожують у складі двох організованих груп у поїзді № 225 Мурманськ — Адлер, були госпіталізовані в лікарні Білоріченська і Апшеронська Краснодарського краю з підозрою на кишкову інфекцію.

Північно-Кавказька залізниця

Ще 15 дітей із симптомами кишкової інфекції продовжили подорож до станції призначення після медичного огляду. Крім того, уточнюється, що «під час перевезення було організовано естафетний медичний нагляд» ще близько 250 неповнолітніх пасажирів.

Як повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матір одного з потерпілих, після прийому їжі у дітей почалася діарея і піднялася температура. Жінка уточнила, що діти направляються в табір, який розташований у Туапсе.

Пізніше в Міністерстві охорони здоров’я Краснодарського краю повідомили, що загалом було госпіталізовано 87 дітей, 36 з них вже виписали.

Після інциденту директора вагона-ресторану потяга і його співробітників затримали.
Як з’ясували слідчі, кухар та офіціант вагона-ресторану знали, що у них норовірусна інфекція, але не повідомили про це свого роботодавця.

читайте також

Завантаження....