URM
Події Новини

На Придніпровській залізниці затримали двох розкрадачів

Воєнізована охорона Придніпровської залізниці затримала двох зловмисників, які задля брухту розобладнували рухомий склад на станційних коліях.

На станції Новоблочна стрільці схопили на «гарячому» чоловіка, який щойно зняв з вантажного вагона складову гальмівної системи. Злодія разом з викраденим майном вартістю майже 10 тис. грн та інструментом передали до місцевого відділу поліції.

Подібний інцидент стався і на станції Якимівка. Там працівники ВОХОР виявили вагони-рефрижератори, з яких було знято внутрішню металеву обшивку. Установити особу розкрадача допомогли правоохоронці. За підрахунками, сума завданого зловмисником збитку перевищує 140 тис. грн.

За фактом цих крадіжок відрите кримінальне провадження. Відзначимо, що упродовж минулого тижня ВОХОР Придніпровської магістралі попередила загалом 17 розкрадань вантажів та залізничного майна вартістю майже 178 тис. грн. Стрільці затримали 22 злодіїв. Водночас у січні 2022 року ВОХОР запобігла 45 крадіжкам вантажів і залізничного майна вартістю 440,4 тис. грн. За цей період було затримано 60 зловмисників.

читайте також

Завантаження....