URM
Події Новини

На Придніпровській залізниці розповіли, як побороти крадіжки на залізниці

У першому півріччі тільки на Придніпровській залізниці за трьома господарствами регіональної філії – колійному, електропостачання, сигналізації та зв’язку — було зафіксовано майже 350 випадків розкрадання елементів інфраструктури на суму майже 7 млн грн з урахуванням витрат на відновлення.

Є численні факти розобладнання рухомого складу – вантажних вагонів та приміських поїздів, а також випадки вандалізму.

На магістралі визнають — за кількістю випадків незбережених перевезень вантажів з причини крадіжок Придніпровська залізниця стабільно входить до складу лідерів у мережі Укрзалізниці.

Якщо протидія розкрадачам вантажів та залізничного майна стане нашою спільною справою – від рядового працівника до керівників регіональної філії, а не лише завданням служби воєнізованої охорони; якщо ми активно залучатимемо до співпраці правоохоронні органи – прокуратуру, СБУ, Національну поліцію, місцеві органи влади і громадськість; діятимемо наполегливо та послідовно, результат неодмінно буде.

Анатолій Борецький, директор регіональної філії

Як будуть боротися з крадіжками на Придніпровській залізниці

Щоб запобігти розкраданням на Придніпровській магістралі:

  • Забезпечать підрозділи воєнізованої охорони сучасними технічними засобами, а також запровадити телефонні номери, за якими залізничники можуть повідомити про факти розкрадань.
  • Введено персональну відповідальність керівного складу служби воєнізованої охорони за ефективність протидії зловмисникам.
  • Проводитимуться перевірки найбільш криміногенних станцій, вузлів, ділянок робочими групами у складі представників служб та структурних підрозділів.
  • Поставлено завдання налагодити взаємодію з усіма територіальними підрозділами Національної поліції для сумісної протидії розкрадачам, установити щодобовий аналіз та контроль результатів роботи із забезпечення схоронності вантажів і залізничного майна тощо.

Нагадаємо, за перше півріччя 2021 року крадії завдали 4,5 млн грн збитків Одеській залізниці.

читайте також

Завантаження....