URM
Події Новини

На Придніпровській залізниці попередили майже 300 крадіжок майна

У січні-квітні 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 291 крадіжці вантажів, елементів інфраструктури та рухомого складу на суму майже 1,9 млн грн, за протизаконні дії затримали 262 зловмисників. Про це повідомляє пресслужба філії.

В основному злодії зазіхали на вантажі — 43% загальної кількості попереджених у цей період спроб становлять спроби вкрасти саме вантаж. В основному розкрадачів цікавили переважно вугілля (65%), брухт (16%), метал (8%) та деревина (6%).

Найбільш криміногенні зони:

  • Станції Синельникове-1, Таврійськ і Чаплине;
  • ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ; Каховське Море – Таврійськ, а також у межі Криворізького залізничного вузла.

Саме на цих найбільш криміногенних зонах і зосередили першочергову підрозділи швидкого реагування та оперативні групи ВОХОР. Щоб попередити розкрадання вантажів, забезпечити збереження залізничної інфраструктури та рухомого складу, працівники воєнізованої охорони оперативно реагували на повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізниці, супроводжували вантажні поїзди, виставляли пікети, влаштовували засідки, патрулювали станції і перегони, де найчастіше діяли зловмисники.

Спільно з правоохоронцями за чотири місяці 2021 року службою ВОХОР було проведено також 69 перевірок пунктів приймання брухту. На чотирьох оперативні групи виявили деталі верхньої будови колії й елементи залізничних пристроїв сигналізації, централізації та блокування. Діяльність цих пунктів було припинено.

читайте також

Завантаження....