URM
Події Новини

На Придніпровській магістралі попередили крадіжок на майже 5,5 млн грн

Днями спільна група у складі працівників стрілецької команди ст. Синельникове Дніпровського загону ВОХОР та Синельниківського районного управління ГУНП в Дніпропетровській області затримала розкрадача залізничного майна.

Ним виявився 37-річний чоловік, якого неодноразово затримували за розкрадання елементів залізничної інфраструктури. За судовими вироками він сім разів відбував покарання у вигляді позбавлення волі.

Так, залізничники спільно з поліцейськими у садибі зловмисника в с. Роздолля Вільнянського району Запорізької області виявили трансформатори з релейних шаф та рюкзак з інструментом.

На Придніпровській магістралі попередили крадіжок на майже 5,5 млн грн

Вилучені елементи дозволяють підозрювати чоловіка щонайменше в трьох умисних розукомплектуваннях залізничних пристроїв енергопостачання й засобів сигналізації та зв’язку. Ці крадіжки на загальну суму 55 тис. грн були скоєні в липні-серпні на перегонах Івківка – Славгород та Синельникове ІІ – Вишневецьке.

Наразі ВОХОР та Нацполіція вживають заходів, щоб з’ясувати причетність затриманого вандала до низки схожих злочинів на території Дніпропетровської та Запорізької областей.

Загалом з початку 2022 року підрозділи відомчої воєнізованої охорони, які несуть службу на Придніпровській залізниці, попередили 112 випадків розкрадання елементів залізничної інфраструктури на суму майже 5,5 млн грн, затримали 157 зловмисників.

читайте також

Завантаження....